SİTEDEN SİPARİŞ ~ 23/09/2013

Değerli Müşterimiz

HBKBalon olarak yeniden tasarlamış olduğumuz sitemizden artık siparişlerinizi kolaylıkla verebileceksiniz.Devamlı olarak yenilenecek olan sitemizin KATALOG bölümünde indirebileceğiniz dosyalarla ister site üzerinden taleplerinizi iletebileceğiniz gibi mail yoluylada iletişime geçebileceksiniz.

1-HBK BALON RENK KATALOĞU

Bu dosyada ürettiğimiz Latex Balonların bütün cinslerinin renklerini ve ölçülerini bulabilirsiniz.listede bulunan renkler haricinde özel renk üretim yapılmamaktadır.

2-HBKBALON ÜRÜN LİSTESİ

Bu dosyada üretiiğimiz Latex Balonların tamamının kodları,barkod numaraları.ambalaj adetleri,koli içindeki miktar ve koli ölçüleri gibi bilgiler bulunmaktadır.Ürettiğimiz balonlarla ilgili hertürlü istediğiniz bilgiye bu dosyadan ulaşabileceğiniz gibi siparişlerinizide bu dosyadan verebilirsiniz.

3-HBKBALON FOLYO SİPARİŞ FORMU

B
u dosyada firmamızın yurtdışından ithal etmiş olduğu bütün Folyo Balon markaların ölçüleri paket adeti gibi bilgileri bulunmakta olduğu gibi resimli görsellerin de bulunmasından dolayı dosya üzerinden fiyatını ,stoktaki adetini de görerek vereceğiniz siparişin direkt site üzerinden yada mail yolu ile firmamıza ulaşmasını sağlayabilirsinz.

Yeni parti malzemeleri ürün sipariş formu ve Folyo balonda çok yakında stoklarımıza girecek olan diğer karakterlerinde ekleneceğini gururla bildiririz.

4-HAZIR BASKILI BALON SİPARİŞ FORMU

Bu dosyada doğum günü,23 Nisan,yeniyıl ,ilk yaş gibi hazır baskılı 12 inch balonlar bulunduğu gibi seni seviyorum görselli kalp balonların yanında lisanslı ürünlerde 1+1(2 yüz tek renk)0+2(2 renk tek yüz)4+1 (1 yüz tek renk bir yüz 4 renk gibi çeşitli sınıflarda ürünler stoklarımızda hazır durumdadırlar.Site üzerinden dosyayı indirerek sipariş verebileceğiniz gibi dosyayı mail olarakta tarafımıza iletme olanağınız bulunmaktadır.


Haberler:
Çobançeşme Çalışlar Sk.
No: 21/1 Bahçelievler,
İSTANBUL / TÜRKİYE
ÜRÜN KATEGORİLERİ EN YENİ ÜRÜNLERİMİZ
Danışma Hattı
+90 (212) 654 43 03
+90 (212) 654 43 03
+90 (212) 551 17 34
+90 (212) 639 29 39
+90 (212) 451 50 84
info@hbkbalon.com
» Latex Balon
» Folyo Balon
» Pat Pat Balon
» Parti Malzemeleri
» Balon Aksesuarları
» Harika Kanatlar 4+1 ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...

Harika Kanatlar 4+1 Balon

STAR WARS THE FORCE KAPI BANNER

STAR WARS THE FORCE BAYRAK SET

STAR WARS THE FORCE HAPPY BIRTHDAY BANNER

STAR WARS THE FORCE MASA ÖRTÜSÜ