HBKBALON İZLANDADA ~ 23/09/2013

 HBKBalon olarak sadece 12 inch dış mekan dekorasyon balonlarında ürettiğimiz balonların birbirine eklenmesi hesabıyla İstanbul ilinden çıktığımız yolda resimdede görebileceğiniz gibi Avrupayı baştan başa katederek İzlandanın başkenti Reykjavik şehrine ayakbasmış bulunmaktayız.
Özel olarak direkt 42 derece sıcaklıkta güneş ışınları altında tamgün dayanması için özel olarak ürettiğimiz 12 inch dış mekan dekorasyon balonlarında verdiğimiz emekleri karşılıksız bırakmayarak bizleri destekleyen yurdumuzda 1.000 i aşkın organizasyon firmasına ve yurtdışında verdikleri sipariş miktarları ile memnuniyetini gösteren 11 ülkedeki sayın müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Formülündeki özellik sayesinde normal ölçüsünden % 20 daha fazla şişirebilme özelliği olan bu ürünümüz güneş altında yapılan zincir,süsleme vs gibi  uygulamalarda düğüm atılmadan önce normal kendi ölçüsüne indirilmekte böylece güneş altında yumuşaklığı sayesinde çok uzun süre dayanabilmektedir.

Ayrıca yumuşaklığı sayesinde balonları zincir için hazırlarken düğümlemede çok seri çalışılabilmekte ,şişirlen balonları sert bir zeminde zincir için bekletilirken hiçbir fire vermemesi gibi özellikleriyle çalışma  randımanı en üst düzeye çıkmaktadır.

Organizasyon firmaları yapılan zincir süsleme metresine bağlı olarak saatlerce bazende günlerce büyük emekler vererek uygulama alanına astıkları zincir balonlar HBKBalon kalite ve güvencesiyle en zorlu koşullarda bile çok uzun süre dayanarak verilen emeklerin boşa gitmesi engellenmektedir.
12 inch dekorasyon balonlarımız 110 kg ağırlığında bir insanın üstüne oturmasına dayanacak şekilde üretildiklerinden çeşitli televizyonlarda yapılan yarışmalarda balon patlatma oyunlarında kullandırılmadığını gururla belirtiriz
Haberler:
Çobançeşme Çalışlar Sk.
No: 21/1 Bahçelievler,
İSTANBUL / TÜRKİYE
ÜRÜN KATEGORİLERİ EN YENİ ÜRÜNLERİMİZ
Danışma Hattı
+90 (212) 654 43 03
+90 (212) 654 43 03
+90 (212) 551 17 34
+90 (212) 639 29 39
+90 (212) 451 50 84
info@hbkbalon.com
» Latex Balon
» Folyo Balon
» Pat Pat Balon
» Parti Malzemeleri
» Balon Aksesuarları
» Harika Kanatlar 4+1 ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...

Harika Kanatlar 4+1 Balon

STAR WARS THE FORCE KAPI BANNER

STAR WARS THE FORCE BAYRAK SET

STAR WARS THE FORCE HAPPY BIRTHDAY BANNER

STAR WARS THE FORCE MASA ÖRTÜSÜ