PARTİ MALZEMELERİ HAKKINDA ~ 05/08/2016

Değerli Müşterimiz

Firmamızın Yurtdışından Procos ve Amscan firmalarından ithal ettiği lisanslı tabak,bardak,peçete masaörtüsü ws gibi ürünlerin 2015 yılı Ağustos ayından itibaren Türkiyede bazı insan sağlığına ve emeğine saygı duymayan matbaalar tarafından birebir taklit edilerekçok ucuz fiyatlarla piyasaya sattıkları tespit edilmiştir.
Çok komik fiyatlarla satışa sunulan bu ürünlerin dağıtımına ne yazıkki Tahtakale ve İstoçda bulunan mağazaların da yardımcı olduğu gibi,gittigidiyor,N11 gibi tanınmış intenet mağazalarındada bu ürünlerin satıldığı görülmektedir.
Kanunen bu ürünleri satanlar tespit edildiğinde kendilerini çok ağır maddi cezalar beklemekte olduğu gibi hakimin takdirine bağlı olarakda maddi cezanın yanında 3 seneye kadar hapis cezası verilmektedir.
Bütün bu ceza riskinin yanısıra kaçak üretilip satılan bu ürünler ithal edilen ürünler gibi Tarım ve gıda labaratuvarlarından kontrolden geçmediği için ,hurda kağıt kullanarak ve ne yazıkki gıda boyası yerine normal boya kullanarak maliyetlerini düşürmekte ve çocuk sağlığını hiçe sayarak bu kaçak ürünleri satmaya devam etmektedirler.
Yasal olarak satılan yukarda sözü edilen parti malzemelerindeki etiketlerde mutlaka muhatap firma adı,adresi ,web adresi tel numaraları gibi bilgilerin bulunması gerektiği gibi Tarım ve Gıda il müdürlüğü ithalat izin numarasıda bulunmak zorundadır.
Yurt dışından ithal edilen bütün ürünler gümrükte çok sıkı kontolden geçmekte ve labaratuvarlarda ürünler kontrol edilerek piyasaya çıkmasına izin verilmektedir.
Değerli müşterilerimizin sadece para kazanmak uğruna ,hiçbir kontrolden geçmeyen ve lisans hakkı ödenmeden piyasaya sürülmüş bu ürünlere itibar etmemesini hem vicdani açıdan hemde ilerde uğrayacakları hukuki sorumluluklardan dolayı uyarmayı görev biliriz.
Saygılarımızla,

HBK BALON
Haberler:
Çobançeşme Çalışlar Sk.
No: 21/1 Bahçelievler,
İSTANBUL / TÜRKİYE
ÜRÜN KATEGORİLERİ EN YENİ ÜRÜNLERİMİZ
Danışma Hattı
+90 (212) 654 43 03
+90 (212) 654 43 03
+90 (212) 551 17 34
+90 (212) 639 29 39
+90 (212) 451 50 84
info@hbkbalon.com
» Latex Balon
» Folyo Balon
» Pat Pat Balon
» Parti Malzemeleri
» Balon Aksesuarları
» Harika Kanatlar 4+1 ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...
» STAR WARS THE FORCE ...

Harika Kanatlar 4+1 Balon

STAR WARS THE FORCE KAPI BANNER

STAR WARS THE FORCE BAYRAK SET

STAR WARS THE FORCE HAPPY BIRTHDAY BANNER

STAR WARS THE FORCE MASA ÖRTÜSÜ